PŠ STRMEC - 4.c razred
Autor: Josipa Mataušić, 29. 9. 2021.

Poštovani roditelji,

javljam Vam se ovim putem kako bih s Vama podijelila nekoliko obavijesti.

1. Izvaučionička nastava - PONEDJELJAK, 4.10.2021.

Učenici 4.a, 4.b i 4.c razreda, prema dogovoru, u ponedjeljak, 4. listopada 2021. odlaze na izvanučioničku nastavu Oroslavje/ Zelenjak.

Danas su učenici u školi dobili uplatnice  s ispisanim pogrešnim iznosom (na njima je prekrižena cijena od 160,00 kuna, jer je odabrana opcija s radionicom u Parku znanosti i ručkom, te je nova cijena 235,00 kn).
Molim Vas da pripazite i uplatite točan, dogovoreni iznos.
Molimo Vas da uplatu izvršite najkasnije dan prije datuma polaska kako bi u agenciji bila vidljiva Vaša uplata na temelju koje učenik/ca može pristupiti izletu.

Molim Vas da dobivene suglasnosti potpišete i vratite do ponedjeljka, prije polaska, u školu.

Učenici trebaju doći pred školu u 7.45 sati kako bi prije polaska pojeli školsku užinu. Povratak je planiran oko 17.15 sati.